بسمه تعالی

*انتخابات هیئت مدیره اتحادیه در روز چهارشنبه مورخ 1393/03/28 در سالن همایش ادراه آموزش و پرورش کلاردشت برگزار شد. چیدمان اداری هیئت مدیره که متشکل از 6 نفر می باشد به این شکل است : یک رئیس ، دو نائب رئیس ، یک دبیر، خزانه دار و بازرس

*وظیفه اصلی اتحادیه که صدور و تمدید پروانه کسب ، نظارت و بازرسی واحدهای صنفی خدماتی است ، اما از کارهای جانبی اتحادیه می توان از اجرای سیاست های آموزشی که در اولویت برنامه های جانبی اتحادیه است نام برد که با هماهنگی هایی که با سازمان فنی و حرفه ای صورت داده است افراد پس از گذراندن دوره های آموزشی ، گواهینامه دوره ها را با امضا و مهر سازمان فنی و حرفه ای دریافت می نماید.

*از جمله اقدامات اتحادیه ، رسیدگی به شکایات مردم و بازرسان اتحادیه از اعضای متخلف است که در هفته یک بار جلسه رسیدگی به شکایات داریم که گزارش ها و شکایات ، بررسی و صدور حکم صورت می گیرد. در اینجا سعی کرده ایم فضای مناسب و مطلوب برای ارباب رجویان ایجاد کنیم و سعی کنیم کرامت ارباب رجوع را به معنای واقعی حفظ بداریم .

*مهمترین برنامه های هیئت مدیره ، تسهیل امور اداری ارگان ها و سازمان های دیگر است . قصد داریم ارتباطات اداری اعضا و متقاضیان در مراکزی مانند نهادهای بیمه ای، شهرداری، سازمان های مالیاتی، اماکن و ...را کاهش داده و تسهیل کنیم و فضایی را ایجاد کنیم که مراجعه اعضاء به این ارگان ها کاهش یافته و از طریق اتحادیه ، امور اداری شان را انجام دهیم.

*در خصوص منابع مالی اتحادیه هیچ گونه بودجه ای از دولت برای اتحادیه در نظر گرفته نشده است و البته این یکی از موارد قانونی درج شده در اساسنامه مجمع امور صنفی ایران است . منابع مالی اتحادیه عمدتاً از دریافت حق عضویت و صدور پروانه کسب تامین می شود.

 

.تمامي حقوق این سایت محفوظ و متعلق به اتحادیه لوازم خانگی و رسته های وابسته شهرستان کلاردشت مي باشد

  Designed by 1370.ir